Zaměřuji se na tyto oblasti

Osobní růst, úspěch a správné nastavení cíle

Nevíte, kam směřujete, a zda jdete správně?

Je zcela přirozené, že se hodnoty a směřování v životě proměňují. Někdy se tak můžeme ocitnout ve stavu, kdy neznáme svou cílovou stanici a potřebujeme ji objevit. Její poznání je totiž klíčové k osobní spokojenosti a úspěšnosti v životě. Objevte se mnou efektivní techniky pro správné definování vašeho cíle, vize nebo poslání.

Přirozená autorita a zdravé sebevědomí

Občas si nevěříte, vybouchnete, stydíte se, máte vtíráve myšlenky,...?

Věřte nebo ne. Každý se občas potýkáme s nízkým sebevědomím, ačkoliv se na to vůbec nezdáme. Umíme velmi dobře maskovat pocity nejistoty. To bývá vyčerpávající. Dovolte si objevit otevřenou cestu komunikace, na které nemusíte předstírat a maskovat svou nejistotu. Poznejtepřijměte své já a posilte tak své sebevědomí. Budete zářit jako Hvězda a stanete se přirozenou autoritou.

Nastavení time-managementu, hranic a umění říkat NE

Nestíháte, občas jste v chaosu, nemáte čas na své úkoly, všichni kolem stále něco potřebují a vy je neumíte odmítnout?

Správné plánování a rozvrhování času zahrnuji mezi největší UM současné doby. Disponuji technikami a metodami vycházející z poznatků neurověd. Dopomohou vám k efektivnímu plánování času tak, aby do vašeho života přišel klid a spokojenost. Nastavíte si hranice a naučíte se říkat NE. Bude na vás spoleh, a tím vaše oblíbenost mezi lidmi poroste.

♀ a ♂ efektivní leadership
a spokojený tým

Berou vás stále jako "kamaráda/kamarádku", nechcete pošramotit dobré vztahy úkoly a přímostí a šéf tlačí na výsledky?

Budujeme osobnost ♀ nebo ♂lídra. Je jedno, jestli máte malý tým, nebo vedete stovky lidí. Základem bývá vyjasnění si svých potřeb, úkolů, povinností a přání. Následuje uvědomění a pevné dodržování svých hodnot. Postupujeme poznáním slabých stránek a posílením těch silných. Společně zhodnocujeme spolehlivost týmu a následnou delegaci úkolů. Všichni se učíte efektivní komunikaci. Dojdete poznání ♀ a ♂ efektivity, výkonnosti a produktivity a naučíte se je využít na maximum.

Vztahy a komunikace

Neumíte říct otevřeně svůj názor? Cítíte se nejistě? Podléháte psychosomatice (motá se vám hlava/bolí vás v krku při /po prezentaci/komunikaci konfliktního tématu s šéfem/týmem/partnerem apod.)?

Komunikace je základem vztahování se k druhým a je zcela přirozené, že dochází k třecím plochám. Jedná se totiž o vztahy s lidmi, se kterými chceme nebo musíme vycházet. Vztah k druhým se odvíjí od vztahu k sobě. Společně se v bezpečném prostředí podíváme na možné pohledy a "zrcadla", která vám vnější svět nabízí. Díky novým uvědoměním se uvolní tělo a postupně proměníte svou sebejistotu a komunikaci s druhými ve více otevřenou.

Mentorink a supervize

Klient, koučovaný, podřízený atp. s vámi "hýbe"?
Cítíte, že standardně pracujete jinak/lépe, více v lehkosti/ svobodě?
V procesu s ním je "něco" jinak? Necítíte se dobře, v klidu, jste podráždění, nudí vás..?
Děje se s vámi/ v procesu to, co jako profesionál nechcete?

Jako supervizorka a mentorka podporuji své kolegy ♀ a ♂ kouče, psychoterapeuty a další terapeuty na jejich cestě podpory druhých. Společně projdeme kompetence, vaše představy, očekávání na cestě podpory druhých a podíváme se na situaci z nových úhlů pohledu.

Jiná nebo psychoterapeutická oblast

Máte z něčeho/někoho strach?
Máte za sebou silný příběh, který vás ovládá do současnosti?Podléháte psychosomatice (motá se vám hlava/bolí vás v krku při /po prezentaci/komunikaci konfliktního tématu s šéfem/týmem/partnerem apod.)?

Věřte svému pocitu a ozvěte se mi. Společně si na vaše téma popovídáme o promluvíme o dalších možných krocích.

 

Průběh rozhovoru

  • Prvně dojde k telefonické nebo emailové domluvě termínu, času a způsob spojení pro rozhovor příp. místa.
  • Na začátku, není-li potřeba jinak, se představím. Dále si povídáme o vašich očekáváních a představách spolupráce.
  • Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit, dejte mi vědět 24 hodin předem. V jiném případě sezení považuji za proběhlé, protože již nemohu hodinu obsadit jiným klientem.
  • Na sezení si rezervujte přibližně hodinu času s ohledem na to, že se z užitečných důvodů může kdykoliv protáhnout nebo zkrátit.
  • V rámci psychoterapeutického i koučovacího procesu jsem vázána mlčenlivostí a Etickým kodexem psychoterapeuta a kouče.

Rezervace úvodní konzultace
ZDARMA

Úvodní konzultace cca 30 min je ZDARMA. 

Průměrná cena v ČR za hodinovou konzultaci  s profesionálem (+/-60 min) je od 1.000,- Kč - 8.000,- Kč dle ICF.
Konečná cena konzultace se odvíjí v závislosti na jejím zaměření, od místa setkání s klientem,
a zda se jedná o oborovou či charitativní aktivitu.