OBJEDNÁVKA

PRÉMIOVÝ BALÍČEK 

8x individuální konzultace
za 16.000 Kč 12.000 Kč

KOUČINK  MENTORINK  SUPERVIZE  PSYCHOTERAPIE

8 x 1.500 Kč/hod namísto běžných 2.000 Kč/hod

Pro všechny, kteří jsou rozhodnuti růst,
ulevit si, dojít skutečným změnám a výsledkům.

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ ŽÍT SVÉ SNY

...Funguje to, má to cenu...
Teď už zvládám...

...Šla v otázkách až na dřeň...

Sezení s Andreou byla velmi zajímavá. Andrea šla v otázkách chvílemi až na dřeň a tím mi otevřela oči, abych se mohla podívat na sebe samu jiným úhlem pohledu. Ukázala mi, že cíl se dá nastavit nejen v pracovních věcech, ale i v soukromých. Ve chvílích pohody tak lze někdy lépe najít jednoduší řešení složitých situací.
Jaroslava Zvolánkovávedoucí Oddělení služeb klientům pro Hl.město Prahu VZP
100% VRÁCENÍ PENĚZ
Protože nám záleží na vaší spokojenosti s našimi produkty, dáváme možnost do 30 dnů od zakoupení žádat o vrácení peněz pro případ, že s produktem nebudete spokojeni či zjistíte, že zakoupený trénink či program není pro vás vhodný.
VAŠE ÚDAJE JSOU U NÁS V BEZPEČÍ
Chráníme osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Chráníme je jako kdyby byly naše vlastní. Přijali jsme a udržujeme veškerá možná (aktuálně známá) technická, zákonná a organizační opatření, která zamezují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů.
MÁTE DOTAZY?
V případě, že máte další otázky, na které jste nenašli odpovědi na našem webu, prosím, využijte našeho emailu podpora@andreasatopletova.cz nebo telefonu +420 774 650 053 pro zjištění odpovědí.

Na shledanou v rozhovoru... :-)

Mgr. Andrea Šatopletová, ACC

Koučka, psychoterapeutka, supervizorka a mentorka