SKUPINA PRO ŽENY V DĚTSKÉM KLUBU BARBUCHA

KOMUNIKUJ/I S RESPEKTEM

Ženy jsou od přírody nastavené na sdílení. Většině je blízká neustálá potřeba měnit, zlepšovat a inovovat sebe, druhé a své prostředí. Pojďme se vzájemně inspirovat a rozvíjet.

Dětský klub Barbucha je nosné inspirativní místo pro vzájemné sdílení. Nalezneme zde spousty podnětných inspirací v podobě Montessori hraček, barev lahodící oku a příjemného útulného prostoru.

1.a 3. úterý v březnu se v 15:30 hod v Dětském klubu Barbucha uskuteční setkání žen s Andreou na téma Komunikuj/i s respektem a nastaví se finální podoba uzavřené/otevřené skupiny pro ženy. Přijďte si zažít Andreu a odneste si cenné informace k Vašemu rozvoji. V dubnu startujeme.

 

6.3. 2018 15:30 hod - 350,- Kč

20.3. 2018 15:30 hod - 350,-Kč

Do 28.2.2018  JEN za 250,- Kč!!!

Zašlete 250,- Kč na účet 1394576014/3030 do 28.2.2018 nebo zašlete doklad o zaplacení na email podpora@andreasatopletova.cz a získejte slevu 100,- Kč.

Můžete s Andreou setkat osobně ve skupině

KOMUNIKUJ/I S RESPEKTEM

Přejete si se svým partnerem, dítětem, tchýní, přáteli,... komunikovat s respektem, ale moc vám to nejde?

Přečetli jste už spousty knih o správné komunikaci, ale realita je pak jiná?

Jak si respektující komunikaci co nejvíce zautomatizovat a opravdu ji žít?

Co se dozvím ve skupině Komunikuj/i s respektem?

  • Jak říct lidem opravdu co si myslím tak, abych se cítila dobře a neurážela je?

UMÍM ŘÍCT SVŮJ NÁZOR NAHLAS, i když se bojím odmítnutí.

  • Jak jednat s partnerem/dítětem s respektem, přestože mě tak štve?

RESPEKTUJI DRUHÉ, přestože dělají věci jinak než já.

  • Jak zvládat náročné stresové situace?

UMÍM ZACHOVAT KLID, přestože bych teď nejraději vybouchla.

  • Jak projevovat úctu k partnerovi/dítěti, i když s ním nesouhlasím?

MILUJI SVÉ NEJBLIŽŠÍ ZA KAŽDÉ SITUACE, přestože mají jiný názor.

  • Jak se naučit zvládat svoje emoce?

ZNÁM SE, vím, co mi pomáhá.

  • Jak dělat to, co opravdu v životě chci?

JSEM SAMA SEBOU, i když s tím ostatní možná nesouhlasí.

  • Jak začít milovat sama sebe takovou jaká jsem?

MILUJI SE, přestože jsem vždy byla vedená k tomu být tu pro druhé.

K čemu dochází ve skupině Komunikuj/i s respketem?

Pomocí Brain-based technik, metod z psychoterapie, konstruktivních otázek a sdílení můžete přijít respektující rovnocenné komunikaci s druhými na kloub! Od dubna se v Dětském klubu Barbucha otevírají dveře pro skupinu žen, které se chtějí cítit lépe samy se sebou, ve svých vztazích a v rolích, které pro ně život připravil. Tyto ženy budou mít možnost si v bezpečném prostředí podobně naladěných žen přijít na řešení svých situací s komunikací. Díky seznámení se s teoretickými znalostmi, technikami a metodami vycházející z neurověd, psychologie, sociální práce, etiky a dalších získají nový pohled na komunikaci jako takovou. Pomocí pozornosti zacílené na řešení dojdou k poznání o sobě samých, a tím vytvoří prostor pro změnu v jejich komunikaci s druhými.

Kdo je Andrea?

Mgr. Andrea Šatopletová, ACC

Certifikovaná koučka a psychoterapeutka

 Skupinu pro ženy metodicky zastřešuje a zacílenými otázkami podněcuje psychoterapeutka a koučka Mgr. Andrea Šatopletová, ACC (ICF) - zde především v roli facilitátorky a lektorky. Andrea má zkušenosti s doprovázením jednotlivců při překonávání jejich niterných problémových situací. Poslední roky se také věnuje rozvoji zaměstnanců ve firmách tak, aby byli spokojení nejen se svou prací, ale také s kvalitou svého života vůbec. Andrea je zastánkyně kontaktního rodičovství, je matkou dcerky Amee a respektující manželkou.

 

Ženy jsou od přírody nastavené na sdílení. Většině je blízká neustálá potřeba měnit, zlepšovat a inovovat sebe, druhé a své prostředí. Pojďme se vzájemně inspirovat a rozvíjet.

1.a 3. úterý v březnu se v 15:30 hod v Dětském klubu Barbucha uskuteční setkání žen s Andreou na téma Komunikuj/i s respektem a nastaví se finální podoba uzavřené/otevřené skupiny pro ženy. Přijďte si zažít Andreu a odneste si cenné informace k Vašemu rozvoji. V dubnu startujeme.

 

6.3. 2018 15:30 hod - 350,- Kč

20.3. 2018 15:30 hod - 350,-Kč

Do 28.2.2018  JEN za 250,- Kč!!!

Zašlete 250,- Kč na účet 1394576014/3030 do 28.2.2018 nebo zašlete doklad o zaplacení na email podpora@andreasatopletova.cz a získejte slevu 100,- Kč.

Dětský klub Barbucha

Ostrovského 365/7

150 00 Praha 5

 

Metro B stanice Anděl

Východ Na knížecí, Ženské Domovy

 

Pro další otázky kontaktujte Andreu na tel. 774 650 053 nebo emailu podpora@andreasatopletova.cz

Podívejte se na lekci zdarma!

Unikátní online kurz, který pomáhá nastartovat změnu!

 

Ráno se vzbudíte a nechce se vám z postele? Hledáte směr ve svém životě? Chybí vám podpora a vedení krok za krokem, ale nemáte čas někam docházet? S mojí podporou a vedením najdete 3 inspirující cíle svého života, díky kterým se z vás stane ranní ptáče.